IRM

Упродовж багатьох років, у численних книжках, листах і числах "Вороття до Прабгупади", Відбудовчий рух Міжнароднього товариства на усвідомлення Кришни (ВРуМ) намагається донести до МіТУКу засадничу звістку, виражену у твердженнях, що їх викладено в даному часописі. Але в цьому випускові ті самі твердження повідає виключно чолівка МіТУКу! Бо через нашу хуртовинну проповідь дехто з керівництва МіТУКУ уліг нашому впливові, ставши більш "дружнім до Прабгупади" й мимоволі погодившись із головними нашими висновками. У нашому окремому підсумковому випуску ми, уживши безпосередніх слів самого Шрилі Прабгупади, допіру з’ясували, що це він у МіТУКові дикша-ґуру’висвятник. Тепер ми довели те саме за допомоги слів самих мітуківських проводарів. Вибирайте! У будь-якім разі думка ВРуМу узасаднена, і як на неї не дивись, вона понад усі сумніви.

Своїми висловами очільники МіТУКу погоджуються з наступними чотирма висновками, на які спирається постава ВРуМу:

  1. Шриля Прабгупада – це дикша-ґуру МіТУКу (духовий учитель-висвятник).
  2. Будь-які заперечення щодо цього висновку не мають під собою жодних підстав.
  3. МіТУК потребує очищення й відбудови.
  4. ВРуМ щиро силкується зрушити товариство на очищення й відбудову.

Послідовники й прибічники МіТУКу повинні погодитися зі своїм власним керівництвом, якби навіть і не погоджувалися зі ВРуМом!

Авжеж, на ділі МіТУК не кориться наказам Шрилі Прабгупади, як їх подає ВРуМ, хоч ми й показали в цьому випускові, що вони з нами погоджуються. Скорше, рух і далі бочить, і всі бачать наслідки того, і очільники МіТУКу самі те визнають у наведених нами витягах з їхніх слів, як це бачити в розділі "В" даного випуску. Попри те, що проводарі МіТУКу, мабуть, справді дають згоду в тім, що Шриля Прабгупада – дикша-ґуру, а їм слід бути не більш як лише поважаними ритвіками, які не мають влади, вони все-одно відмовляються чинити на підставі такого розуміння. Натомість вони й далі неправно обіймають Шрилі’Прабгупадину посаду й відводять людей геть зі шляху належного слугування Шрилі Прабгупаді. Отже, сімдесят з гаком мітуківських ґурів продовжують приймати собі учнів, відбирати службу, пільги, шану й набіжки усупереч власним словам про те, що все це має належати тільки Шрилі Прабгупаді. Прецінь відкриття, що мітуківське керівництво признає нам рацію, – це, звісно, вже початок. Наразі їм просто треба почати дотримуватися того, з чим вони вже погодились! Така криводушність – казати одне, а робити протилежне – річ очікувана, оскільки лицемірство притаманне добі, за якої ми живемо – Калі-юзі:

«Це доба Калі. Вона зветься Калі. Лицемірство, просто лицемірство. Калі означає – сповнена лицемірства». 
(Відчит Шрилі Прабгупади, 26.11.66)

Ерґо, обговорення давно скінчилося.

Залишилися тільки ошук і лицемірство.

Супротивники ВРуМу в МіТУКові переможені словами своїх власних очільників!

Шриля Прабгупада – справжній ґуру Гаре’Кришна-руху


Дізнайтеся правди:

Як дати лад всеохопному веремієві у справі мітуківського ґуруцтва, докладно з’ясовано в книжці "Останній наказ".

Щоб замовити БЕЗКОШТОВНИЙ 
примірник
електронуйте, будь-ласка, сюди: irm@iskconirm.com,

або заповніть і надішліть вкладену картку,

або пишіть на нашу адресу (вона є на другій сторінці випуску).

 

Книжка, що від неї втікають ґури!

«Останній наказ   Кришнаканта Десая є, мабуть, найвпливовішим виданням у вайшнавському світі від 1977-го року».
- ЙС Бгактивікаша Свамі, мітуківський ґуру 

Містить передмову професорки Дани Нотт, завідувачки відділу вірознавства у Лідському виші (Велика Британія)Попередня стаття   Повернутися домівБудь-ласка, повторюйте: «Гаре Кришна, Гаре Кришна, Кришна Кришна,
Гаре Гаре, Гаре Рама, Гаре Рама, Рама Рама, Гаре Гаре»
й будьте щасливі!