IRM

Киртанананда

Кіртанананда: Усунений з посади ґура МіТУКу по спійманні на вчинках, заборонених у Товаристві. Одсидів вежу за звинуваченням у здирстві.  

Докладніше: www.iskconirm.com/kirtan

Бхагаван

Бгаґаван: Усунений з посади ґура МіТУКу по спійманні на вчинках, заборонених у Товаристві. Перегодом одсидів вежу й провіщав «статеву науку нової доби».

Докладніше:
www.iskconirm.com/bhagavan

Рамешвара

Рамешвара: Усунений з посади ґура МіТУКу по спійманні на вчинках, заборонених у Товаристві.

Докладніше: www.iskconirm.com/ramesvara

Бхавананда

Бгавананда: Усунений з посади ґура МіТУКу по визнатті одностатевих домагань у Вриндавані. Товариство у законний спосіб засудило його за люте трактування дітей.

Докладніше: www.iskconirm.com/bhav

Хамсадута

Гамсадутта: Усунений з посади ґура МіТУКу по спійманні на вчинках, заборонених у Товаристві.

Докладніше:
www.iskconirm.com/hansa

Джаяпатака Свамі: Инший мітуківський ґуру визначає його як «хворого, навіженого, лукавого брехуна». Досі перебуває на посаді ґура.

Докладніше:
www.iskconirm.com/jps

Харикеша

Гарикеша (Зореслав Кампаньола): Усунений з посади ґура МіТУКу тоді, коли  опустив Товариство разом зі своєю розминаркою й значним шматом готівки, знехтувавши своїм становищем саньясина (зреченого ченця, зобов’язаного утримуватись від статевого життя). Зараз одружений і тішиться з мільйону  долярів, отриманого від продання опрічного будинку .

Докладніше:
www.iskconirm.com/harikesa

Джаятиртха

Джаятиртга: Його спіймано на вчинках, заборонених у Товаристві. Зараз по тому він опустив МіТУК, щоб запровадити власну обрядовість на вшанування ПЕЛКу (подвоєного етиламіду лізерґового квасу, англ. LSD). Йому відтяв голову один з його послідовників під час уживання дурману.

Докладніше:
www.iskconirm.com/jt

Тамал Кришна Госвами

Тамалякришна Ґосвамі: Визнав ґуру-ошук у слухозаписі від 3-ого грудня 1980-ого року. Відтоді неодноразово змінював свою думку. Загинув у шляховій пригоді в 2002-ім році.

Докладніше:
www.iskconirm.com/tkg

Сатсварупа дас

Сатсварупадас: Бувши саньясином, любився з молодицею й визнав це. Йому заборонили брати учнів. МіТУК покарав його за написання книжки, що містила сороміцькі описи.

Докладніше:
www.iskconirm.com/sdg

Хридаянанда дас Госвами

Гридаянанда Ґосвамі: Повернувся до вишу задля отримання освіти. Вибачився після того, як у законний спосіб благословив одностатеву пару. Подосі перебуває на посаді ґура.

Докладніше:
www.iskconirm.com/hdg

ПЕРШОРЯДНІ ВІДОМОСТІ:

  1. Ці одинацятеро запровадили облудне ґуруцтво, без відповідного дозволу посівши становище ґура замість продовжувати виконувати обов’язки заступників, що за них їх приділено. Очевидно, що їхня відмова бути заступниками призвела до провалу й дуже зашкодила Товариству.

  2. Остаточне письмове розказання Шрилі Прабгупади щодо висвячень у Товаристві зберігає за ним посаду єдиного ґура всіх мітуківців.

  3. Не видано жодного наказу щодо приділення кого-небудь за ґура чи надання кому-небудь повноважень на ґурування.

  4. Наразі в МіТУКові є понад сімдесят «ґурів», і жодного з них Шриля Прабгупада не вповноважив бути своїм наступником.

Попередня стаття   Повернутися домів   Наступна статтяБудь-ласка, повторюйте: «Гаре Кришна, Гаре Кришна, Кришна Кришна,
Гаре Гаре, Гаре Рама, Гаре Рама, Рама Рама, Гаре Гаре»
й будьте щасливі!